У Мінсоцполітики розповіли, скільки українських заробітчан працює за кордоном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лише на постійній основі за кордоном працює 3,2 мільйона українців.

Міністр соціальної політики Андрій Рева розпові, що за кордоном працює 3,2 мільйона громадян України, тимчасово - від 7 до 9 млн осіб.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на слова міністра.

"За офіційними даними Державної міграційної служби та Державної прикордонної служби на постійній основі за межами України працює 3,2 млн осіб. Непостійно - цифра коливається від 7 до 9 млн осіб" - сказав Рева та додав, що найбільше українців працює в Польщі - близько 2 млн осіб. З них близько 1 млн осіб працюють офіційно, і лише 400 тис. з них сплачують соціальні внески в Польщі.

За підрахунками Міністерства соціальної політики України, за перше півріччя цього року українські заробітчани переказали додому 6,5 млрд доларів. Загалом за кордоном працюють від трьох до шести мільйонів українців. Соціологи стверджують, що ця цифра дедалі зростатиме. 

ВідеоОподатковувати чи декларувати: Мінсоцполітики планує контролювати гроші заробітчан

Інтерв'ю міністра соціальної політики України Андрія Реви наробило галасу. В мережі обговорюють його заяву про те, що родини заробітчан, які отримують гроші з-за кордону мали б їх декларувати. До чого це може призвести та чи реально відстежити усі закордонні гроші - Сніданок розбирався.

Оподатковувати чи декларувати: Мінсоцполітики планує контролювати гроші заробітчан

Залиште свій коментар

Вибір редакції