У Мінсоцполітики спростували поширену у ЗМІ інформацію про "обмеження виплат при народженні дитини"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Насправді нові умови не ввели.

У Мінсоцполітики спростували інформацію про нібито нові умови виплат після народження дитини.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила міністерка соцільної політики Юлія Соколовська.

За її словами поширена у ЗМІ інформація не відповідає дійсності.

"Сьогодні у ЗМІ розійшлася новина про те, що влада може скасувати виплати при народженні дитини для сотень тисяч сімей. Відповідне припущення ґрунтується на одному з пунктів законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким Міністерство соціальної політики відв’язує понад 150 виплат від прожиткового мінімуму – щоб допомогти тим, хто цього справді потребує: малозабезпеченим сім’ям та пенсіонерам", - зазначила вона.

Міністерка додала, що однією з пропозицій було запровадження адресної програми у разі народження, яка виплачується лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15% від розміру виплат (фактично це близько 6 тис. грн – оскільки допомога при народженні дитини складає близько 41 тис. грн). Однак в результаті було вирішено хберегти існуючий механізм надання допомоги у разі народження дітей.

"Відповідна пропозиція була внесена у зв’язку з тим, що зараз допомога при народженні дитини видається всім – незалежно від розміру доходів родини. Ідея була в тому, щоб трішки змінити підхід і допомагати лише тим, хто цього реально потребує. Втім, після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю, прийнято рішення про збереження нинішнього механізму надання допомоги при народженні дітей", - йдеться в дописі.

❗Щодо “нових умов” допомоги при народженні дитини Сьогодні у ЗМІ розійшлася новина про те, що влада може скасувати...

Опубліковано Соколовська Юлія Понеділок, 4 листопада 2019 р.

Нагадаємо, навесні Міністерство соціальної політики розпочало прийом заявок та виплати допомоги на дітей в багатодітних сім`ях. На третю і кожну наступну дитину, згідно такої заявки, родина отримуватиме 1700 гривень матеріальної допомоги щомісячно. Виплати будуть дійсні до досягнення дитиною шестирічного віку включно. 

Відео Закрити інтернати та повернути дітей у родини: що обіцяє впровадити Мінсоцполітики

До 2026 року інтернати в Україні мають зникнути, натомість їх замінять дитячі будинки сімейного типу та паліативно-реабілітаційні центри. Нині понад 90 тисяч дітей, які мають біологічних батьків, живуть в інтернатах. У Мінсоцполітики визнали, система виховання в інтернатах неефективна. Як альтернативу, заохочують родини створювати будинки сімейного типу.    

Закрити інтернати та повернути дітей у родини: що обіцяє впровадити Мінсоцполітики

Залиште свій коментар

Вибір редакції