Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МінТОТ розповіли, як звільненим з полону бойовиків заручникам отримати 100 тис. грн виплат

За виплатою потрібно звернутися у термін до шести місяців з дня звільнення.

Заручники, які були звільнені з полону бойовиків 27 грудня 2017 року і 24 січня цього року, отримають виплати у розмірі 100 тисяч гривень.

Про це у п'ятницю, 11 травня, повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій (МінТОТ).

Порядок виплати грошової допомоги встановлено Постановою Кабінету міністрів України від 31 січня 2018 року №38.

Відповідно до Постанови, за виплатою потрібно звернутися у термін до шести місяців з дня звільнення. Заяву необхідно писати до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання.

До заяви потрібно додати копію документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства (з пред’явленням оригіналу), а також копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

"Нарешті. Я дуже рада цій новині! Хочеться вибачитися перед звільненими, що урядові бюрократичні процедури затягнулися на кілька місяців. Важливо, що ця ініціатива і обіцянка буде, нарешті, виконана. Всім звільненим - щастя. А ми працюємо далі, аби витягти з тюрем ОРДЛО і РФ всіх бранців Кремля", - прокоментувала цю новину віце-спікер Верховної Ради і представник України у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручниками. Тоді вдалося визволити 73 українців. Уже цього року звільнили ще одного. 

ВідеоУкраїна хоче обміняти на українських заручників більше двадцяти росіян

Про це заявила Ірина Геращенко, представник України у підгрупі з гуманітарних питань. Тристороння контактна група у Мінську збереться сьогодні. Для обміну пропонують тих росіян, які воювали на боці бойовиків, уже засуджені за злочини проти територіальної цілісності і суверенітету України та перебувають у в'язницях.

Україна хоче обміняти на українських заручників більше двадцяти росіян

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції