У минулому році Черновецький заробив 3,2 млн гривень

Прибуток столичного мера значно зменшився у порівнянні з 2008 роком, коли він заробив 268 млн гривень.

Київський міський голова Леонід Черновецький подав свою декларацію про доходи за 2009 рік.

Як повідомляється на офіційному сайті Леоніда Черновецького, в порівнянні з минулим роком, доходи Київського міського голови зменшилися. Так, в 2008 році мер Києва, згідно з поданою ним в ДПАУ декларацією заробив 268 мільйонів гривень - така сума, як наголошується в повідомленні, була отримана в основному завдяки продажу контрольного пакета акцій Правекс-банку. А в 2009 році мер Києва заробив 3,2 мільйонів гривень.

У декларації наголошується, що в гаражі мера, як і раніше чотири автомобілі: Rolls-Royce, два Mercedes-benz, і раритетний автомобіль ГАЗ-14 (Чайка), куплений минулого року на аукціоні з продажу службових машин Київміськадміністрації.

Розширилася, згідно з декларацією, житлоплоща міського голови. Крім будинку в Кіровограді і приміщення в Житомирі, з'явилася ще квартира.

"Я вже не перший рік публікую свою декларацію і того ж вимагаю від своїх підлеглих - це нормальна європейська практика", - зазначив Леонід Черновецький.

Як повідомлялося раніше, екс-перший заступник мера Києва Ірена Кільчицька в минулому році заробила 21 мільйон гривень, що в 50 разів більше, ніж у 2008 році - 435 тисяч гривень. Про це йдеться в її декларації про доходи за 2009 рік.

Читайте також:

Викрадення документів про приватизацію називають спробою приховати гріхи Черновецького

Син Черновецького купив суперкар за півмільйона доларів

Черновецький нарешті сплатив податки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: