У Мінветеранів пояснили, як воїнам-добровольцям отримати статус учасника бойових дій

Дата публікації
Перегляди
2220
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Мінветеранів пояснили, як воїнам-добровольцям отримати статус учасника бойових дій

Фото: УНІАН

Потрібно мати довідки від правоохоронних органів, копії документів та заяву.

Добровольці, які захищали країну на сході України, зможуть отримати статус учасника бойових дій, зібравши необхідний пакет документів або свідчення осіб, які вже мають такий статус, і подати їх спеціальній комісії. Відповідь має надійти впродовж місяця.

Про це в Facebook інформує пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

Так, доброволець має отримати спеціальну довідку від Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони чи органів центральної влади про період безпосереднього виконання бойових завдань на окупованому Донбасі. Також слід отримати витяг з наказу АТЦ при СБУ про залучення до проведення АТО.

Якщо доброволець не може отримати ці документи, підставою для надання статусу УБД буде свідчення понад трьох осіб з аналогічним статусом або "особи з інвалідністю внаслідок війни". Їхні підписи мають бути нотаріально засвідченими, а також необхідно додати їхні копії УБД, паспортів та ідентифікаційних номерів. 

Також до документів слід долучити копію паспорта з місцем реєстрації, копію ідентифікаційного номеру, заяву на ім'я першого заступника глави Мінветеранів та згоду на дозвіл обробки персональних даних. 

У місячний термін від дня надходження документа комісія ознайомлюється з поданими документами та ухвалює рішення.

Чергова перемога Мінветеранів! Питання, що не було врегульовано протягом майже шести років, нарешті вирішене. Соціальну...

Опубликовано Мінветеранів Среда, 12 февраля 2020 г.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 рок президент Володимир Зеленський підписав закон, який надає можливість членам добровольчих формувань, які брали участь у захисті Незалежності та суверенітету України під час АТО і не увійшли до складу того чи іншого силового відомства, отримати офіційний статус УБД. А отже й ті соціальні гарантії, які передбачені законом України про ветеранів та членів їхніх родин.  

Добровольці, які брали участь в АТО та ООС, отримають статус учасників бойових дій

Добровольці, які брали участь в АТО та ООС, отримають статус учасників бойових дій
Наступна публікація