Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У місці аварії танкера "Делфі" зменшився рівень забруднення морської води

Показник перевищений у 19 разів.

В епіцентрі аварії танкера "Делфі" зменшився рівень забруднення морської води. Показник перевищений у 19 разів.

Про це повідомляє видання Думская з посиланням на директорку департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Валентина Дацюк.

Найбільший рівень забруднення, який перевищував норму у 157 разів, був зафіксований у ніч проти 23 листопада. Утім, кажуть фахівці, він швидко пішов на спад.

За словами Дацюк, у море потрапило від 100 до 150 кілограмів забруднюючих речовин, серед яких немає важких фракцій.

"Нічого особливо шкідливого на кшталт мазуту не було, на щастя. Візуальне спостереження за чайками в воді і на пляжі також показує, що ні на оперенні, ні на лапках у них нічого подібного немає", - резюмувала чиновниця.

Слід зауважити, що важкі фракції були у воді, коли врятували моряків. За словами віцемера Андрія Котляра, обличчях водолазів була мазут. "Військовому водолазу навіть довелося надавати невідкладну допомогу, оскільки наковтався цих речовин і почав задихатися", - розповів чиновник.

Як повідомлялося, 21 листопада біля Одеси через шторм зірвало з якоря суховантаж "Делфі". Корабель був повністю некерований, на ньому закінчилося пальне, все обладнання знеструмлене, зокрема, і рація. Екіпаж категорично відмовлявся залишати судно, а тому його евакуювали моряків примусово. Капітана танкеру дістали останнім і непритомним. Зараз він перебуває у важкому стані. Двоє членів екіпажу - середньої важкості. Через аварію танкера в море потрапили нафтопродукти.

Відео Довкола танкера "Делфі" зафіксували рівень забруднення води у 160 разів вищий норми

Судно штормом викинуло на одеське узбережжя напередодні. Фахівці кажуть, що це не критичні показники. І поки що лише не радять купатися. Зібрати з поверхні залишки мастила зможуть лише, коли вщухнуть хвилі. Тоді ж будуть вирішувати, що робити з танкером.  

Довкола танкера "Делфі" зафіксували рівень забруднення води у 160 разів вищий норми

Залиште свій коментар

Вибір редакції