У міськраді Дніпропетровська розповіли про подальшу долю поваленого Петровського

У міськраді Дніпропетровська розповіли про подальшу долю поваленого Петровського

Пам’ятник демонтували 29 січня. / Фото: УНІАН

Під час демонтажу монумент втратив лише нижню частину ніг.

Долю поваленого ввечері 29 січня пам'ятника радянському діячеві Григорію Петровському на привокзальній площі Дніпропетровська буде вирішено разом з мешканцями міста.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської міськради з посиланням на в.о. заступника міського голови Миколу Лисенка.

"Пам'ятник відвезено на базу одного з комунальних підприємств міськради. У суботу ми постараємося зняти елементи, що лишилися на постаменті, аби попередити розкрадання. З мешканцями Дніпропетровська ми оберемо подальше місце дислокації знесеного монумента", - сказав Лисенко.

Пам'ятник радянському діячеві майже повністю вцілів. Під час демонтажу монумент втратив лише нижню частину ніг. Після того, як подальшу долю пам'ятника буде вирішено, їх обіцяють прилаштувати йому знову.

Знесений вчора пам'ятник більшовику Петровському був встановлений на площі перед центральним залізничним вокзалом Дніпропетровська в 1976 році.

Водночас в Україні в рамках декомунізації вже було демонтовано понад 800 пам'ятників Володимиру Леніну. А Раніше на в'їзді до Дніпропетровська активісти встановили пам'ятний знак Степану Бандері, замінивши їм Леніна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація