У місті на Полтавщині вулиця Небесної сотні знову стала Леніна

Депутати міськради скасували рішення про перейменування.

Депутати Хорольської міської ради скасували рішення сесії міської ради шостого скликання від 24 лютого 2014 року, згідно з яким вулицю Леніна в Хоролі було перейменовано на вулицю Небесної сотні.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Знову назвати центральну вулицю міста ім'ям ката українського народу Леніна - просто наруга над пам'яттю не тільки Небесної сотні, а й мільйонів українців, які загинули внаслідок діянь комуністичного режиму. Зараз активна громада міста готує позов до суду на рішення міської ради", - заявила керівник місцевої "Свободи" Наталія Романенко.

Водночас агентство зазначає, що повернення назви - тимчасове. Адже рік тому, ухвалюючи рішення про перейменування вулиць в місті Хоролі, депутати не дотрималися певних вимог законодавства, яке передбачає  проведення громадського обговорення із зазначеного питання. 

Тож, скасовуючи старе рішення, міська рада вирішила, що це питання повинна розглянути Комісія з найменування, перейменування та повернення історичних назв вулиць. Вона ж має винести його на розгляд згідно з вимогами чинного законодавства.

Раніше повідомлялося, що в Україні було демонтовано понад 800 пам'ятників Володимиру Леніну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: