У Могильова запевняють, що оператори переплутали снайперські гвинтівки з об'єктивами

У Могильова запевняють, що оператори переплутали снайперські гвинтівки з об'єктивами

Сутички між Беркутом та прихильниками Тимошенко / Фото: УНІАН

Речник столичної міліції переконує, що водомети проти прихильників Тимошенко застосовувати не збирались.

У Міністерстві внутрішніх справ України спростовують інформацію, що з'явилася в деяких ЗМІ, про залучення снайперів до охорони порядку біля Печерського райсуду Києва під час оголошення вироку у справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це сказав на прес-конференції начальник Управління зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Києві Володимир Поліщук.

"Учора жоден снайпер не залучався", - наголосив він.

Поліщук допустив, що на дахах будинків біля суду були фотокореспонденти, які хотіли зробити панорамний знімок подій, які вчора відбувалися навколо Печерського райсуду.

Також Поліщук повідомив, що вчора до охорони громадського порядку на Хрещатику було залучено близько 1 тис. 100 правоохоронців.

Він також визнав, що у зв'язку з повідомлення прес-служби СБУ про можливі теракти було збільшено кількість правоохоронців.

"Повідомлення про загрозу терористичного акту розповсюдила прес-служба СБУ і, звичайно, ми повинні були до цього прислухатися й дещо збільшити кількість людей", - сказав він.

На питання, чи були підстави у київської міліції вдаватися до додаткових засобів для забезпечення безпеки судді Печерського райсуду Родіона Кірєєва, Поліщук відповів, що це питання потрібно ставити "більш компетентним органам".

Він також зазначив, що не було будь-яких повідомлень про те, що співробітники міліції отримали серйозні пошкодження під час вчорашніх подій.

За його словами, було лише повідомлення від лікарів про те, що в лікарню потрапила дівчина з табору опозиції, 1987 року народження, яка отримала забій хребта. При цьому він зазначив, що з'ясувалося, що під час масових заходів сходи біля сцени Батьківщини впали, і дівчина отримала травму.

"Інших повідомлень про тілесні ушкодження, як учасників, так і правоохоронців, які охороняли громадський порядок, не надходило", - сказав Поліщук.

Він також зазначив, що під час вчорашніх подій не застосовувалися водомети. "Застосування водометів взагалі не розглядалося", - наголосив Поліщук.

Відповідаючи на уточнююче питання журналістів про те, що водомети бачили на бульварі Лесі Українки, і це зафіксували деякі ЗМІ, він сказав: "Ці водомети перебувають на балансі внутрішніх військ і їх пересування я не контролюю, і керівництво київської міліції тим більше".

Нагадаємо, під час оголошення вироку у справі Тимошенко на даху однієї з будівель навпроти Печерського райсуду журналісти помітили нібито трьох снайперів. Вони розмістилися на даху будинку по вул. Хрещатик, коли автозак з Тимошенко залишав територію суду.

Читайте також:

Євросоюз "глибоко розчарований" вироком Тимошенко

Для Литвина вирок Тимошенко став "неочікуваною очікуваністю"

Протестувальники спокійно відпустили автозак Тимошенко

Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Суд визнав Тимошенко винною

Повʼязані теми:

Наступна публікація