Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Молдові затримали придністровських "інструкторів" бойовиків Донбасу

Позиція Молдови стане жорсткішою, якщо ситуація з найманцями з Придністров'я буде продовжуватись.

У Молдові затримали "інструкторів" з невизнаного Придністров'я, які співпрацювали з бойовиками на Донбасі.

Про це заявив посол Молдови в Україні Руслан Болбочан, передає УНІАН.

"Не секрет, що ці так звані "інструктори" були затримані - деякі з них, і на території Кишинівського аеропорту, і в інших пунктах, а далі, відповідно до нашого законодавства", - сказав Болбочан.

Спеціальний представник України з придністровського врегулювання Віктор Крижанівський сказав, що піднімав питання найманців з Придністров’я перед так званим "президентом" невизнаної держави.

"Сказав прямо, що є інформація: ловлять ваших людей з Придністров'я на Донбасі. І якщо так буде тривати, то наша позиція стане ще жорсткіше стане в розмовах з вами", - зазначив Крижановський.

За його словами, у Придністров’ї відповіли, що "роблять все можливе, щоб такі найманці не з'являвся на території України в лавах агресора". Також Крижанівського запевнили, що такого бути не може і не буде. "Не може бути - це одне. Я сказав, що воно вже є, але на майбутнє дуже його попередили, щоб цього не було", - додав спецпредставник України з придністровського врегулювання.

Окрім цього, за словами посла Молдови, "інструкторів" затримали завдяки співробітництву та обміну інформацією з українськими спеціальними органами. Посол зазначив, що останнім часом відзначається дуже високий рівень діалогу між Молдовою і Україною.

Нагадаємо, Україна висловила готовність надати коридор для виведення російських військ із Придністров’я. Водночас у Росії поки не поспішають забирати своїх військових із території невизнаної республіки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції