У МОН розповіли, чи повернуться учні за шкільні парти після локдауну
Учні підуть до школи за сприятливої ситуації з коронавірусом.

Після завершення посиленого карантину в Україні існує імовірність, що учні 9 та 11 класів зможуть повернутися до повноцінного навчання у школах. Також обговорюється можливість того, що до школи підуть й інші класи, або ж вчитимуться за змішаною формою.
Про це заявив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.
На думку очільника МОН, повернення учнів 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним та важливим. Утім, все залежатиме від ситуації з коронавірусом в кожній окремій області.
Якщо в регіоні будуть підвищені показники, учні вчитимуться за змішаною формою навчання. Якщо показники будуть в нормі, учні випускних класів зможуть повернутися за шкільні парти після 24 січня.
Також наразі обговорюється можливість відновлення повноформатного або змішаного навчання для школярів інших класів. Зі слів Шкарлета, нині тривають відповідні консультації з МОЗ.
"Після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання. В областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, порушуватиму питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти... Закликаю освітян, учнів та їхніх батьків до безапеляційного дотримання карантинних вимог", - йдеться в заяві Шкарлета.
Нагадаємо, у школах Тернополя перенесли канікули з лютого на кінець січня. Відпочивати учні будуть від 18 до 24 січня. Таке рішення ухвалили після прохань батьків школярів.
Відео Неефективна дистанційка: Кличко хоче поновити навчання в молодшій школі
Повернути молодших школярів за парти в умовах жорсткого карантину хочуть у столиці. Після канікул, як і решта українських шкіл, київські перейшли на дистанційне навчання. Але навчати початківців онлайн, певні в КМДА, неефективно. Про це мер написав на своїй фейсбук-сторінці. І звернувся до Міносвіти та уряду з пропозицією поновити навчання у молодшій школі.
