У МОН відреагували на скандальні сніданки київських школярів та просять батьків і дітей потерпіти

У МОН відреагували на скандальні сніданки київських школярів та просять батьків і дітей потерпіти

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Обмеження харчування у школах - тимчасове явище.

Повноцінне харчування у закладах освіти України буде відновлене після закінчення дії карантинних обмежень. Поки ж разові ланч-бокси, якими нині харчуються діти і які викликали обурення у батьків, альтернатива звичного меню. За їхнім наповненням має стежити Держпродспоживслужба спільно з адміністрацією шкіл.

Про це написала заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій у своєму Facebook.

Зокрема, Мандзій погодилася із тим, що для учнів початкової школи недостатньо сніданків, які наразі дають у ланч-боксах. Але вона пояснила, що в умовах пандемії коронавірусу організація шкільного харчування потребує саме таких підходів, і запевнила, що після скасування обмежень школи повернуться до звичної моделі мультипрофільного харчування дітей.

"На жаль, COVID-19 вніс свої корективи, тому ми маємо дотримуватися встановлених обмежень та правил. Прошу засновників закладів освіти, директорів шкіл спільно з Держпродспоживслужбою контролювати процес та докласти всіх зусиль, щоб харчування для учнів у школі було організоване з урахуванням усіх протиепідемічних заходів", - зазначила Любомира Мандзій.

Крім того, заступниця міністра освіти та науки зауважила, що реформування системи шкільного харчування – це тривалий процес, який вимагає модернізації їдалень, оновлення меню, й навчання дітей культури харчування.

Нагадаємо, раніше у Мережі одна з користувачок оприлюднила фото сніданків київських школярів. До ланч-боксу, за її словами, входять два шматочки сиру, маленька булочка, одне яблуко та одна слива, шматочок несвіжого банана і пакетик соку. Водночас інші батьки навпаки кажуть, що в їхніх школах гідне меню і діти харчуються правильно.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Дата публікації
Перегляди
6189
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація