У МОН заявили, що вночі до міністерства вдерлися невідомі й нишпорили в документах

У МОН заявили, що вночі до міністерства вдерлися невідомі й нишпорили в документах

Міністерство звернулося до поліції.

До будівлі Міністерства освіти і науки України уночі наприкінці серпня вдерлися невідомі особи. Вони нишпорили та фотографували службові документи. Ці дії зафіксували відеокамери.

Про це сьогодні, 11 вересня, повідомляє пресслужба Міносвіти.

"Наприкінці серпня вночі до Міністерства освіти і науки України вдерлися невідомі особи та направилися до однієї з приймалень кабінету будівлі МОН. У прибудові до МОН ведеться відеофіксація, і на записі було видно, як невідомі особи шляхом незаконних дій потрапили до приймальні, а потім і до самого кабінету. Камера відеоспостереження зафіксувала, як особи переглядали папери, робили фото службових документів та нишпорили у приміщенні. З будівлі Міністерства невідомі особи вийшли через 15 хвилин після того, як залишили кабінет", — йдеться у повідомленні.

Міносвіти підозрює, що особи, які вдерлися до приміщення, скористалися своїм службовим становищем та здійснили перевищення влади або службових повноважень.

"Не виключається можливість, що невстановлені особи будуть намагатися використати незаконно отримані службові документи у протиправних цілях, зокрема з метою завдання шкоди державним інтересам у сфері освіти, а також з метою дискредитації працівників МОН", — заявили у пресслужбі.

Міністерство скерувало до правоохоронних органів заяву про кримінальне правопорушення з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, сьогодні, 11 вересня, стало відомо, що етичний комітет Нацагентства з питань забезпечення якості освіти знайшов плагіат в трьох роботах виконувача обовʼязки міністра освіти Сергія Шкарлета. 

Відео Сергій Шкарлет - про кошти на закупівлю масок і дезінфекторів у школи

В ефірі "Право на владу" - т.в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет. Він зазначив, що в Україні є школи, в яких безпечно організований освітній процес, а є, в яких бракує і масок, і засобів захисту. Міносвіти зробило новий запит суто на засоби дезінфекції і індивідуального захисту в розмірі трьох мільярдів гривень.  

Сергій Шкарлет - про кошти на закупівлю масок і дезінфекторів у школи

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів