У Moneyveo стартувала нова акція: Заміни свій телефон на 12-й iPhone! Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
560
У Moneyveo стартувала нова акція: Заміни свій телефон на 12-й iPhone!

Moneyveo не перестає дивувати своїх клієнтів.

Цього разу фінтех-компанія запускає акцію з розіграшем трьох крутих телефонів – iPhone 12. Взяти участь зможе кожен клієнт, який виконає умови акції до 31 липня. Переможців виберуть рандомно, результати опублікують на офіційному YouTube-каналі Moneyveo

"Ми всі живемо зараз в наших смартфонах. Вирішуємо робочі питання, перекидуємо кошти батькам чи дітям, замовляємо таксі чи піцу. І все це за пару кліків у нашому гаджеті. Тому вже скоро три новеньких iPhone 12 порадують чергових Красав", – коментує комерційний директор Moneyveo Максим Параска. 
  
Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно в період з 21 по 31 липня включно оформити кредит Smart або Comfort на суму від 10 000 грн. Розіграш відбудеться 4 серпня. 

Компанія Moneyveo є лідером небанківського онлайн-кредитування в Україні і вже не перший рік пропонує своїм клієнтам не тільки вигідні умови кредитування, але і радує їх крутими акціями. 
Так, в липні переможниця акції "CabrioЛіто" отримала ключі від суперкара – два місяці користувачі брали участь у масштабному розіграші, щоб отримати шанс стати власником новенької Mazda MX-5.

Дата публікації
Перегляди
560
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email