Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У морпіхи і Нацгвардію: осінні призовники мають чіткі симпатії щодо служби

Доки одні тікають від повісток, інші йдуть у військкомати добровольцями.

В Україні в розпалі призов на строкову службу. Перші призовники вже прибувають на пункти збору, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цієї осені до війська покличуть майже 18 тисяч юнаків. Їх розподілять між частинами Збройних сил, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Державної спеціальної служби транспорту. Військові зізнаються, що серед новобранців уже є певні вподобання. "Сьогодні ми комплектуємо військові частини Нацгвардії та військової розвідки. Хлопці бажають іти на флот, морська піхота, Нацгвардія, прикордонні війська", - розповів один із офіцерів.

ВідеоПризов на строкову службу: перші юнаки вже прибувають до пунктів збору

Перші призовники вже прибувають на пункти збору. В Україні в розпалі призов на строкову службу. Цієї осені до війська покличуть майже 18 тисяч юнаків. Їх розподілять між частинами Збройних сил, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Державної спеціальної служби транспорту. Столиця на захист Вітчизни має відправити близько семисот п'ятдесяти призовників. Сьогодні їх уже збирають на пунктах збору, а вже завтра направлять у навчальні центри. 

Призов на строкову службу: перші юнаки вже прибувають до пунктів збору

Столиця на захист Вітчизни має відправити близько 750 призовників. Сьогодні їх уже збирають на пунктах збору, а вже завтра – направлять у навчальні центри. Військові комісари кажуть: якщо частина киян намагається ухилятися від служби, а за це передбачене навіть позбавлення волі, то багато юнаків уже стоять буквально в черзі до військкоматів. "Прийшов, тому що хочу віддати борг Батьківщині, отримати військовий квиток і далі своє життя будувати, не ховаючись ні від кого", - пояснив один із призовників.

Як повідомлялося, під час осіннього військового призову на строкову службу в Києві майже 34 тисячі киян намагаються уникнути служби в армії. Про це повідомив військовий комісар Київського міського військкомату Сергій Клявін. "Це ті люди, які системно не з'являються до військкоматів, ховаються, не стають на облік. Люди, матеріали за якими передано в органи Нацполіціі для розшуку та притягнення до відповідальності", - зазначив полковник. 

Фотогалерея Осінній призов 2018 (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції