У московській поліції пояснили, чому затримали Навального

Стосовно нього складуть протоколи.

Опозиціонер Олексій Навальний затриманий поліцією, стосовно нього складуть адміністративні протоколи.

Про це "Интерфаксу" повідомили  в прес-службі московської поліції.

"Олексій Навальний затриманий співробітниками поліції, його везуть у відділення МВС для складання протоколів про адміністративні правопорушення за ч.8 ст.20.2 (" Повторне порушення правил організації мітингів ") і 19.3 (" Непокора законному розпорядженню співробітника поліції ") КоАП РФ, які будуть передані в суд для прийняття рішення ", - повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, Навального затримали у підїзді власного будинку у Москві в день анонсованих антикорупційних мітингів до Дня Росії на вулиці Тверській. Про це у соцмережі повідомила його дружина Юлія Навальна. Вона наголосила, що плани на проведення антикорупційної акції не змінюються. 

12 червня в десятках міст Росії заплановані антикорупційні акції.  Раніше Навальний звинуватив Кремль у спробі "зірвати московський мітинг", який запланований на 12 червня. За його словами, російська влада "телефонує всім підрядникам і забороняє надавати звукове обладнання". Мовляв, це відбувається і з постачальниками моніторів, на яких планувалося під час акції транслювати фільм "Він вам не Дімон". 

Залиште свій коментар