У Москві для українців в день виборів організують буфет

Завдяки полегшенню процедури голосування за кордоном, посольство України в Росії очікує підвищення явки виборців.

В Росії для українців у день виборів буде відкрито 5 виборчих дільниць – у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Тюмені та Владивостоку. За прогнозами посольства, через спрощену процедуру голосування людей прийде більше, ніж зазвичай.

За оцінками експертів, в Росії живуть близько чотирьох мільйонів українців. Досі на виборчі дільниці приходило не більше десяти тисяч із них. На дільниці закордонного виборчого округу №78 у Москві очікують, що цього року виборців буде значно більше.

Це пов'язують зі змінами в законодавстві. Раніше, аби виконати свій конституційний обов'язок за кордоном, українці мали ставати на консульський облік. Ця процедура непроста і її рідко проходять ті, хто приїхав на заробітки або просто в гості. Так зараз на обліку всього трохи більше тридцяти тисяч українців. А тільки в Москві офіційний дозвіл на роботу мають 100 тисяч.

Тепер у день виборів президента громадяни України можуть прийти на дільницю зі своїми внутрішніми чи закордонними паспортами і документом, що підтверджує їх легальне перебування у Російській Федерації.

За словами прес-секретар посольства України в РФ Олега Волошина, в день виборів українцям також обіцяють приємні сюрпризи.

"За кращими традиціями буде організовано буфет. Всіх виборців почастуємо справжньою українською їжею, яку готують на території посольства", - пообіцяв він.

Як готувалися до українських виборів у Москві, - дивіться у відеосюжеті ТСН.

Читайте також:

Через вибори в 300 київських школах скасували заняття

Росіяни обрали б президентом України Януковича

МВС: на виборах масово використовуватимуть ручки з чорнилом-"невидимкою"

Комітет виборців: масовий підкуп на виборах почнеться в другому турі

ВідеоЯк готуються до голосування у Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: