У Москві пікетували посольство України під гаслами "Янукович, зупини фашизм!"

Активісти руху "Росія Молода" провели несанкціоновану акцію протесту біля українського посольства у Москві у зв'язку з подіями у Львові на 9 травня.

Російські націоналісти провели акцію протесту біля українського посольства у Москві у зв'язку з подіями у Львові, які сталися під час святкування Дня Перемоги 9 травня.

"Сьогодні 50 активістів руху "Росія Молода" прийшли до посольства України для того, щоб висловити протест діям фашистських молодчиків, які образили ветеранів у місті Львові", - заявив лідер руху Антон Демидов.

Молоді люди принесли з собою великий чорний банер з написом "Янукович, зупини фашизм!", а також "фотографії звірств Української повстанської армії (УПА) на території Польщі та Україні під час Другої світової війни".

ЗАВОРУШЕННЯ У ЛЬВОВІ: РЕАКЦІЯ ТА НАСЛІДКИ

"Рух "Росія Молода" вимагає від президента (Віктора) Януковича негайно зробити офіційну заяву з приводу подій, що сталися у Львові, і вибачитися перед ветеранами", - наголосив Демидов.

За словами лідера "Росії Молодої", акція була несанкціонованою, трьох її учасників було затримано та доставлено до місцевого відділення міліції.

Нагадаємо, на День Перемоги у Львові сталася низка масових сутичок між українськими націоналістами (членами ВО "Свобода") та представниками партій КПУ, "Батьківщина", "Русское единство" і ветеранами, в яких постраждали 14 людей.

На Пагорбі Слави націоналісти не пускали людей до могили Невідомого солдата, якщо у них на одязі були георгіївські стрічки. Крім того, вони розтоптали вінок, який мав покласти генконсул Росії у Львові Олег Астахов.

Держдума Росії закликала українську владу вжити заходів щодо організаторів провокацій у Львові, назвавши це "екстремістськими проявами".

"Депутати Державної Думи вважають, що організатори й учасники блюзнірських провокацій у Львові повинні бути негайно покарані відповідно до законодавства України", - йдеться в документі.

Читайте також:

Росіяни відправлять у Львів тисячу "захисників ветеранів"

Жириновський: приєднання Західної України до СРСР було помилкою

Генконсул РФ: у Львові "відморозки" витерли ноги об Росію

Очевидці: бійку у Львові спровокували вигуками "Хохлы - параша" і "Смерть Галичине"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: