У Москві поховали українську Конституцію

Московські "Місцеві" встановили перед посольством України в Росії могильну плиту української Конституції - "жертви Помаранчевої революції".

Близько 250 активістів підмосковного руху "Місцеві" провели мітинг біля посольства України в Москві з нагоди п'ятиріччя Помаранчевої революції та президентства Віктора Ющенка.

Акція називалася "Українська Конституція: тужимо і пам'ятаємо". Активісти руху встановили перед посольством могильну плиту з написом "Конституція 1996-2004. Стала жертвою "помаранчевої революції". На плиту поставили стакани з чорним хлібом і салом, а також запалили свічки. Духовий оркестр виконав похоронний марш.

Перед посольством "Місцеві" встановили великий плакат, на якому в двох колонках написано, що "було" і що "стало" в Україні.

Зокрема – "БУЛО: незалежна держава, СТАЛО: слухняний американський васал, БУЛО: єдність народу, СТАЛО: країна на межі розколу, БУЛО: стабільне опалення будинків і установ, СТАЛО: регулярні перебої з газом через махінації влади з постачаннями, БУЛО: стабільний курс гривні, СТАЛО: стрімке знецінення української валюти...".

Лідер руху "Місцеві" Тетяна Дмитрієва під час виступу на мітингу заявила, що його учасники зібралися для того, щоб "висловити співчуття братському народу".

У мітингу також взяли участь телеведучий Михайло Леонтьєв і депутат Держдуми Сергій Марков.

Порядок на акції забезпечували більш як 40 міліціонерів. Також міліція перекрила Леонтьєвський провулок, на якому розташоване українське посольство. Міліціонери перевіряли сумки при вході на провулок у всіх учасників акції.

Акція тривала близько години. За оцінками експертів, рух "Місцеві" є наближеним до Кремля.

Читайте також:

П'ята річниця Помаранчевої революції: Україна відзначає День свободи

Затулін запропонував росіянам подивитись на українців через приціл

Ющенко переплутав ім'я Мєдвєдєва

Українців не беруть до НАТО, бо вони усвідомлюють себе росіянами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: