У Москві завчасно припинила роботу виборча дільниця в посольстві України

Значну частину громадян України не пустили проголосувати в Москві та достроково зачинили дільницю, пояснивши, що не змогли впоратися з проведенням виборів.

У посольстві України в Москві достроково припинила роботу виборча дільниця, у зв'язку з чим багато українських громадян не змогли проголосувати на виборах президента.

Про це повідомив прес-секретар українського посольства у Москві Олег Волошин. Проблеми із голосуванням він пояснив тим, що виборча комісія і співробітники посольства "фізично не впоралися з таким напливом громадян".

Волошин відзначив, що на організацію голосування "були кинуті величезні сили, вся виборча комісія, 23 людини, плюс весь склад посольства".

"Ми змушені вибачитися перед значною частиною громадян України, які спробували прийти сьогодні на дільницю", - додав прес-секретар. За його словами, якби голосування тривало, його результати на цій дільниці "могли просто бути визнані недійсними".

Раніше про неможливість проголосувати в посольстві у Москві повідомила українська громадянка Вероніка Тоцько.  Її не допустили до голосування, мотивувавши це тим, що "посольство не може впоратися" з роботою щодо організації виборів.

"Я прийшла сюди на початку сьомої (після 17-ї години за київським часом - ред.), мене в посольство вже не пускали, міліцією поставлені загородження. Кажуть, що дільниця закрилася о 18-й годині", - розповіла жінка.

За її словами, "міліціонери не говорили нічого", посилалися на "наказ більше до посольства нікого не пускати і під'їзд закрити". Також жінка додала, що станом на 18 годину за московським часом (17-ту - за київським) українські виборці ще стояли перед посольством.

Нагадаємо, в Україні станом на 15 годину 7 лютого проголосували щонайменше 50% виборців.

Читайте також:

Ющенко: українцям буде соромно за свій вибір

ЦВК не отримала рішення суду про зміну правил голосування на дому

БЮТ оскаржить результати виборів на окремих дільницях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: