Наливайченка судитимуть у Москві

У Москві починається суд за позовом Затуліна, відповідачем у якому є голова СБУ Валентин Наливайченко.


Депутат Держдуми, директора Інституту країн СНД Костянтин Затулін подав позов до московського суду на Валентина Наливайченка за образливі висловлювання в газеті "Известия".

Тверський суд Москви сьогодні почне процес за позовом Затуліна. За його словами, таке рішення ухвалене минулого четверга за підсумками попередніх слухань.

"Сам Наливайченко в суд не з'явився, але у відповідності в нормами нашого законодавства, справа може бути розглянута за відсутності сторони. І якщо він (Наливайченко) не прийде і 30-го, це не буде перешкодою для розгляду позову", - зазначив Затулін.

У разі чергового нез'явлення Наливайченка або його представників, то суд згідно із законом має право розглянути справу по суті за відсутності відповідача, уточнюється в повідомленні.

Затулін подав позов з вимогою визнати такими, що не відповідають дійсності образливі висловлювання на свою адресу з боку Наливайченка в інтерв'ю газеті "Известия" від 22 жовтня 2008 року.

Депутат Держдуми просить суд зобов'язати Наливайченка дати в "Известия" спростування і стягнути з нього чотири мільйони рублів. Ці кошти Затулін має намір спрямувати на підтримку російських шкіл в Україні.

Прес-служба Інституту країн СНД повідомляє, що СБУ не припиняє переслідувати Затуліна, вже третій раз за три роки заборонивши йому в'їзд на територію України. Додатково в жовтні 2008 року СБУ направив в Мін'юст прохання заборонити діяльність громадської організації "Український філіал Інституту країн СНД", пояснивши це тим, що організація провела конференцію, на якій заперечувався факт голодомору. Сам філіал це звинувачення відкидає.

На думку Затуліна, "відмовляючись від явки в суд або направлення в нього своїх представників - а СБУ офіційно представлена в штаті посольства України в Росії, - пан Наливайченко демонструє своє ставлення не до Затуліна, а до російського суду. Справа в боязкості Наливайченка, який не готовий відповідати за свої слова на непідвладній йому території", - наголошується в повідомленні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: