У Москві видадуть підручник з української мови

Видання підручника з вивчення української мови в престижному московському вищому навчальному закладі передбачено угодою між Міністерствами освіти і науки України і Росії.

У Московському державному інституті міжнародних відносин видадуть підручник з вивчення української мови. Про це повідомила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

Як уточнила Герман, видання підручника з вивчення української мови в престижному московському вищому навчальному закладі передбачено угодою між Міністерствами освіти і науки України і Росії про першочергові заходи з розвитку науково-освітньої співпраці на 2010-2012 роки, яку було підписано 17 травня в Києві.

Відповідно до планів співпраці у галузі освіти та науки між двома державами, також заплановано, що в 2011 році 7200 українських студентів вчитимуться у вишах Росії, маючи при цьому 300 державних стипендій від російського уряду; водночас 3800 російських студентів вчитимуться в Україні, 120 з яких матимуть українські державні стипендії.

Нагадаємо, що міністерства освіти двох країн останнім часом активно співпрацюють. Зокрема, Міносвіти України має намір відновити підготовку в педагогічних навчальних закладах викладачів російської мови. У свою чергу, РФ запропонувала надіслати в Україну вчителів російської мови.

Читайте також:

Росія готова прислати в Україну вчителів російської мови

РФ вважає, що Україна має пишатися російською мовою

У ВР внесено законопроект про визнання російської мови регіональною

ПР підготувала близько 20 законопроектів проти української мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: