У Москві видали книжку про Тимошенко

У Російському інституті стратегічних досліджень написали книгу про "владу і безвладдя" українського екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

У Москві презентували книжку "Антропология власти. Юлия Тимошенко".

Автор книжки, керівник відділу гуманітарних досліджень Російського інституту стратегічних досліджень Тамара Гузенкова повідомила, що робота над книгою тривала близько року.

За словами Гузенкової, у книжці розглядаються сучасні процеси в Україні через призму діяльності Юлії Тимошенко. Особливістю книги є те, що цей політик розглядається не тільки як політичний, але й як психологічний, а також культурно-антропологічний феномен.

Автор ставить питання: закономірно чи випадково поява Тимошенко на політичній арені, виявляє причини її непотоплюваності, визначає характер і ступінь її впливу на політичне і суспільне життя України.

Автор вважає, що чинник Тимошенко зіграв в українській політиці дуже помітну і у багатьох відношеннях істотну роль.

"І він ще довго позначатиметься, навіть якщо її ім'я згадуватимуть все рідше, а її діяльність переміститься на периферію великої політики", - йдеться у вступній частині книги.

За словами Гузенкової, книга не є політологічною - "інакше вона з'явилася б напередодні виборів", а науковою.

Також автор зізналася у величезній симпатії до Тимошенко. "Напевно, більше, ніж я, про неї ніхто не знає. І я прониклася нею - мені здається, що я розумію, як вона думає, що вона робить, в якихось речах співчуваю", - сказала вона.

Гузенкова тут же додала, що після виборів вона зрозуміла, що Тимошенко все ж таки вичерпала свій політичний потенціал. "Вона сама себе загнала в якусь маргінальну нішу радикалізуючогося націоналістичного опозиційного політика. І це цілком згубно", - вважає автор.

Книга складається з 10 розділів. Серед них такі, як: "Політичний генезис", "Партія і її лідер", "В опозиції", "У влади". Також "Міф про головного героя" і "Контрміф і деміф". Третя частина включає розділи "Влада і тіло", "Мова як засіб влади" і "Гендер і влада". Завершує книгу розділ "Від влади до безвладдя".

За словами Гузенкової, книга незабаром з'явиться і в Україні. "11 листопада презентація моєї книги відбудеться в Києві", - сказала вона.

Читайте також:

Тимошенко назвали найсексуальнішою жінкою України

Американські аудитори знайшли шахрайство в уряді Тимошенко

Тимошенко: СБУ отримала завдання кинути мене за ґрати

Четверта серія скандального фільму про Лукашенка з'явилася в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: