У Москві затримали педофіла, який 10 років ґвалтував хлопчика з України – ЗМІ

Неповнолітній не пам'ятає своїх батьків.   

Поліція Москви затримала 40-річного чоловіка, якого підозрюють у багаторічному сексуальному насильстві щодо неповнолітнього хлопчика.

Про це повідомляє Слідчий комітет РФ.

За даними російського слідства, у липні 2007 року обвинувачений познайомився з 9-річним хлопчиком, якому запропонував спільне проживання у нього вдома. Хлопчик погодився. Чоловік скористався безпорадним станом неповнолітнього і здійснював щодо нього насильницькі дії сексуального характеру.

"Ще в 2007 році за фактом пропажі хлопчика слідчі органи порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 105 КК РФ, і дитина була оголошений у федеральний розшук", - йдеться у повідомленні.

Наразі підозрюваного взяли під варту. Під час допиту він визнав провину і дав свідчення щодо обставин злочинів.

Російська агенція "Москва" з посиланням на джерела у правоохоронних органах уточнила, що хлопчик був з України.

 "Чоловік запропонував дитині піти в парк 60-річчя Жовтня, де вчинив стосовно хлопчика дії сексуального характеру. Після цього він забрав неповнолітнього до себе додому на вул. Суднобудівна, де аж до липня 2017 р здійснював з ним статеві акти ", - розповів спірозмовник журналістів.

Відзначається, що потерпілий же за минулі роки не зміг пригадати ні батька, ні мати, ні своє місце проживання в Україні.

Як повідомлялося раніше,  нещодавно у  Слов'янську суд узяв під варту на 60 днів підозрюваного в розбещенні трьох неповнолітніх дівчат. 33-річний чоловік впродовж декількох років здійснював розпусні дії стосовно трьох дочок своєї співмешканки - 7, 11 та 14 років. 

Залиште свій коментар