Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МОЗ повідомили, чи евакуювали хворих на коронавірус із затопленої на Прикарпатті лікарні

У МОЗ повідомили, чи евакуювали хворих на коронавірус із затопленої на Прикарпатті лікарні

Загалом на Прикарпатті підтоплено 11 медзакладів.

У районній лікарні Галича Івано-Франківської області, яку затопило після рясних дощів і в якій перебували хворі на коронавірус, повну евакуацію пацієнтів не проводили. З медзакладу перевезли лише три породіллі.

Про це розповів очільник МОЗ Максим Степанов в ефірі "Право на владу" 25 червня на телеканалі 1+1.

Міністр уточнив, що повну евакуацію не проводили, оскільки вода у лікарні затопила підвальні приміщення. Наразі ситуація повністю контрольована.

За даними очільника МОЗу, загалом в Івано-Франківській області підтоплень зазнали 11 закладів охорони здоров'я.

"Ми, звичайно, почали готуватись до можливої евакуації. Тобто, розроблені були маршрути, куди саме евакуйовуватись. Були евакуйовані тільки три жінки-породіллі. Всі інші не були евакуйовані, ситуація повністю контрольована. Там перебувають, зокрема, 9 хворих на коронавірусну хворобу. Але евакуація наразі не потрібна - ситуація стабілізувалась". - зазначив Степанов.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль  24 червня повідомив, що у місті Галич Івано-Франківської області затопило районну лікарню, в якій перебували хворі на COVID-19. Прем'єр-міністр наголосив, що ситуація в області критична.  

Відео Максим Степанов розповів про лікарні у підтопленому регіоні, де лікують хворих на коронавірус

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів про підтоплену лікарню у місті Галич. Були евакуйовані тільки три жінки-породіллі. Всі інші не були евакуйовані - ситуація повністю контрольована. Там перебувають у тому числі 9 хворих на коронавірусну інфекцію. Наразі ситуація стабілізувалась.

Максим Степанов розповів про лікарні у підтопленому регіоні, де лікують хворих на коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції