У МОЗ повідомили, скількох невакцинованих пацієнтів ушпиталили до лікарні через ускладнення COVID-19

У МОЗ повідомили, скількох невакцинованих пацієнтів ушпиталили до лікарні через ускладнення COVID-19

Фото: Associated Press

Кількість хворих на коронавірус протягом минулого тижня зросла удвічі.

В Україні за останні три місяці переважна більшість госпіталізованих із коронавірусом були без щеплення. Таких пацієнтів - 98.1%.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я України у Facebook.

"За даними Електронної системи охорони здоров’я, впродовж останніх 3 місяців майже всі, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні - невакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті, зробіть щеплення вже сьогодні", - заявив головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін. 

Читайте також: "Сортування" українців за вакцинацією: якими будуть нові правила під час карантину та що обмежать нещепленим

Наразі, як наголосив Кузін, в Україні стрімко погіршується епідситуація і кількість нових випадків коронавірусу за добу збільшилась удвічі за минулий тиждень. За його словами, в зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 - особи старші 60 років, із супутніми захворюваннями та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів.

"Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби", - наголосили у МОЗ.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що коронавірус стає "епідемією невакцинованих осіб". Тому задля уникнення ризиків тяжкого перебігу і смерті, громадянам слід щеплюватися проти COVID-19.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація