У МОЗ пояснили, чи зможуть українці, які не записалися до листа очікування на вакцинацію від коронавірусу, отримати щеплення

У МОЗ пояснили, чи зможуть українці, які не записалися до листа очікування на вакцинацію від коронавірусу, отримати щеплення

Фото: Associated Press

Відсутність запису не є обмеженням для отримання щеплення від коронавірусу.

Українці, які все ще не записалися до листа очікування на вакцинацію від коронавірусу, отримати своє щеплення зможуть. Утім, завдяки запису це може статися значно швидше.

Про це розповів під брифінгу 29 березня заступник міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер.

За його даними, наразі до листа очікування на вакцинацію записалося 362 895 осіб. Найбільше виявляють бажання і записуються українці віком від 21 року до 39 років, а найрідше особи від 80 років.

"Нас часто запитують, що якщо людина відсутня у списку очікування, чи буде це обмеженням для її вакцинації під час настання відповідного етапу для її цільової групи. Тобто, якщо ви не записалися, чи вакцинують вас, коли настане ваша черга. Ні, це не буде для вас якимось обмеженням. Але я б радив для того, щоб пришвидшити цей процес, бути в цьому списку", - сказав Кучер.

Нагадаємо, в Україні вакциновано від коронавірусу за останній тиждень 87 440 осіб. Загалом від початку кампанії імунізації щеплення отримали 198 465 українців. 

Як повідомлялося, у застосунку і на порталі "Дія" в березні відкрився запис у лист очікування на вакцинацію від коронавірусу. Після підтвердження запису слід стежити за сповіщеннями в застосунку, де повідомлять про процедуру. Як записатися в чергу на вакцинацію, читайте за цим посиланням.

Новини тижня: ЄС з 15 червня планує запровадити паспорт вакцинації

Новини тижня: ЄС з 15 червня планує запровадити паспорт вакцинації

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
746
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація