Перейти до змісту
Як людина на самоізоляції може проголосувати на виборах: у МОЗ дали роз'яснення

Виборець може проголосувати, не виходячи з дому, якщо вчасно надасть заяву з довідкою про стан здоров'я.

Люди, які перебувають на самоізоляції через COVID-19 і хочуть проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня, можуть це зробити, якщо подадуть дільничній виборчій комісії відповідну заяву з довідкою про стан здоров'я. Зробити це необхідно до 20:00 23 жовтня.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 17 жовтня. 

"Виборцям, які бажають проголосувати за місцем перебування, треба не пізніше 20 години останньої п'ятниці перед днем виборів, це буде 23 жовтня, подати заяву з доданою довідкою медичної установи про стан здоров'я.

Це необхідно, щоб відповідна виборча дільниця на своєму засіданні прийняла рішення щодо їхнього включення до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування", - розповів Степанов. 

Він також пояснив, яку саме довідку має видати лікар:

"Лікар або заклад охорони здоров'я може видати або виписку з медичної картки амбулаторного хворого або витяг з реєстру медичних записів про направлення та рецептів електронної системи охорони здоров'я".

Міністр закликав подбати про необхідні медичні документи заздалегідь, щоб мати можливість проголосувати за місцем перебування.

Відео Як проходитимуть місцеві вибори — розмова з головою Комітету виборців України Олексієм Кошелем

Менше ніж три тижні залишається, щоб визначитись із  кандидатами на місцевих виборах. 25 жовтня ми обиратимемо місцевого голову, міську або селищну раду, районну раду в містах, обласну раду та районну раду в нових районах. Як голосуватимемо  25 жовтня? Які нововведення на нас чекають? Про це розповість голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

Як проходитимуть місцеві вибори — розмова з головою Комітету виборців України Олексієм Кошелем

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин