У МОЗ розповіли, чи розпочалася вже в Україні нова хвиля коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У МОЗ розповіли, чи розпочалася вже в Україні нова хвиля коронавірусу

Фото: Associated Press

В Україні у більшості регіонів перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін вважає, що попри зростання захворюваності на коронавірус і госпіталізацій, говорити про нову хвилю COVID-19 в країні зарано.

 Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін в інтерв'ю Liga.net.

"На моє переконання і за статистикою, ще зарано. Спостерігаємо вже восьмий тиждень поспіль зростання захворюваності на ковід. Навантаження на систему охорони здоров’я зараз є контрольованим. Реанімаційні ліжка зайняті на 23%, з киснем – на 17%, апарати ШВЛ – на 8%", - пояснив він. 

Читайте також: Коронавірус в Україні сьогодні: статистика на 14 вересня

Кузін пояснив, що серед багатьох показників, які в Україні використовують у межах карантину, є один, який викликає найбільше занепокоєння, – коефіцієнт виявлення випадків інфікування. І він, за словами головного санлікаря, зараз є критичним. 

Також заступник голови МОЗ нагадав, що відповідно до вимог, коефіцієнт виявлення випадків інфікування повинен не перевищувати 3%. Але зараз лише 3 з 25 регіонів можуть утримувати його на цій позначці.

"Більшість регіонів вже перейшла позначку в 3%, ми поступово наближаємося до 5%.  Це означає, що в цих регіонах, найімовірніше, ситуація погіршуватиметься", - висловився він.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація