У МОЗ розповіли, коли чекати грип в Україні

За даними ВООЗ, активність грипу в Європейському регіоні перебуває на низькому рівні. На сьогодні в Україні жодної смерті від грипу не зафіксовано.

На сьогодні епідемічна ситуація із захворюваністю на грип та гострі респіраторні інфекції залишається стабільною, показники захворюваності є нижчими від епідемічного порогу, повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України.

У той же час, як прогнозують у Центрі грипу, протягом наступних тижнів можливе незначне сезонне коливання показників захворюваності гострими респіраторними інфекціями, як в окремих регіонах, так і в цілому по Україні.

За даними Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій, в цілому минулого тижня у десяти контрольних містах зареєстровано 44 920 хворих на гострі респіраторні інфекції, госпіталізовано 471 людини (1,1% хворих).

Серед госпіталізованих 87% становлять діти у віці до 17 років.

На сьогоднішній день не зареєстровано жодного летального випадку серед хворих у десяти контрольних містах, також відзначили в Українському центрі грипу та гострих респіраторних інфекцій.

За даними щотижневого електронного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров'я, активність грипу в Європейському регіоні продовжує перебувати на низькому рівні; реєструються спорадичні випадки виявлення вірусів грипу А (H3N2), пандемічного грипу А (H1N1) та грипу В.

Проте ці дані не дозволяють достовірно прогнозувати, який тип або підтип вірусу буде домінувати в Європі цього сезону, заявляють у МОЗ України.

Нагадаємо, як повідомив раніше заступник директора Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій МОЗ України Ірина Маркович, у цьому році масштабної епідемії грипу не очікується.

Читайте також:

МОЗ лікуватиме українців старим "Таміфлю": шкода викидати

Медики розповіли, як уберегтися від грипу під час епідемії

До Росії повернувся "свинячий грип"

Українці готуються до епідемії грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: