У МОЗ розповіли, що робити, коли відмовили у госпіталізації та тестуванні на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
7133
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У МОЗ розповіли, що робити, коли відмовили у госпіталізації та тестуванні на коронавірус

Фото: УНІАН

Головний санітарний лікар закликав звертатися на гарячу лінію.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, що попри вагомі причини госпіталізації, пацієнту з підозрою на коронавірус в ній відмовляють, потрібно звертатися на гарячу лінію МОЗ.

Про це він повідомив під час брифінгу 7 квітня.

Ляшко прокоментував ситуацію, коли зять померлого від коронавірусу на Прикарпатті чоловіка розповів, як подружжя намагалося отримати медичну допомогу, а сімейна лікарка ігнорувала симптоми недуги.

"Кожен такий випадок повинен розглядатися як мінімум клініко-експертними комісіями при ОДА, а також Націнальною службою здоров'я України (НСЗУ), яка контрактувала сімейних лікарів і зобов'язала їх надавати ту чи іншу допомогу. Для цього ми рекомендуємо телефонувати на гарячу лінію МОЗ (0 800 505 201) та повідомляти про такі випадки", - зазначив Ляшко.

Він також додав, що ситуацію зобов'язані з'ясувати, однак попросив не маніпулювати, а допомагати лікарям.

"В подальшому, якщо є питання до сімейного лікаря, воно переадресовується на НСЗУ... В той же час я закликаю не маніпулювати, я закликаю допомагати лікарям, які сьогодні працюють в надскладних умовах" - додав головний санітарний лікар.

Зазначимо, що станом на ранок 7 квітня в Україні коронавірус підхопили 1462 людини, 45 з них померли, 28 одужали. Загалом, за місяць боротьби з недугою було протестовано 6 385 українців.

Фото: УНІАН

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
7133
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація