У МОЗ розповіли, які інфекції найчастіше атакують українців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В країні зареєстрований 21 спалах інфекційних захворювань.

В Україні станом на 28 вересня 2018 року зареєстровано 645 спалахів інфекційних захворювань проти 175 спалахів за аналогічний період 2017 року.

Про це повідомляють у Центрі громадського здоров’я МОЗ України.

"Унаслідок 645 спалахів захворіли 6 083 особи, зокрема 4 285 дітей. Із 645 зареєстрованих спалахів визначено: кору - 493, сальмонельозу - 46, ГКІ невизначеної етіології - 33, ротавірусного ентериту - 30, вірусний гепатит А, ГКІ встановленої етіології - по 20, шигельозу - 2 та дифтерії - 1. За 39 тижнів цього року спалахи реєстрували в усіх регіонах України. Найбільшу кількість - у Львівській області (100 випадків), в Одеській (71 випадок) та Волинській (70 випадків)", - зазначили у відомстві.

Також у ЦГЗ поінформували, що за 39 тиждень цього року (22-28 вересня) в країні зареєстрований 21 спалах інфекційних захворювань, а за аналогічний торішній період їх було лише 8.

"Спалахи інфекційних захворювань зареєстровано у Львівській області - 7, Тернопільській - 4, Івано-Франківській - 3, Вінницькій - 2, Волинській, Донецькій, Кіровоградській, Чернігівській областях та м. Києві - по 1. Із 21 спалаху виявлено: кору - 15 випадків, гострої кишкової інфекції (ГКІ) - 4, сальмонельозу та ротавірусного ентериту - по 1 випадку. За тиждень внаслідок інфекційних спалахів захворіла 151 особа, зокрема, 112 дітей", - підкреслили у центрі.

ВідеоЯк вберегтися від лептоспірозу і хто переносить небезпечну інфекцію

На Львівщині до інфекційної лікарні потрапило троє людей із лептоспірозом. Вони заразилися від гризунів, але дізналися про це вже у реанімації. Ця недуга може спричинити тяжкі ускладнення і навіть смерть. Адже маскується під грип і через це пізно діагностується. 

Як вберегтися від лептоспірозу і хто переносить небезпечну інфекцію

Раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, як уберегти себе від інфекції в салоні краси

Залиште свій коментар

Вибір редакції