Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МОЗ відповіли на звинувачення у зриві держзакупівель ліків

У Міністерстві кажуть, що змогли суттєво зекономити на тендерах.

У більшості українських лікарень бракує медикаментів для хворих на гемофілію, рак та для пацієнтів, які потребують термінових операцій на серці.

Про це заявили представники пацієнтських організацій, головний дитячий онкогематолог Світлана Донська та директор Інституту серця Борис Тодуров, йдеться у сюжеті ТСН.

Він зокрема, звинувачує МОЗ у зриві державних закупівель препаратів і витратних матеріалів, через що пацієнти, йдучи на операцію, частину препаратів змушені купувати за власні гроші. За словами Бориса Тодурова це щодня спричиняє кілька смертей.

У міністерстві охорони здоров'я відповіли: затримки з проведенням тендерів за останні два роки стали хронічними.

Разом із тим заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський зауважує - за півроку роботи їхній команді вдалося провести усі тендери й суттєво зекономити, зокрема й з закупівлею препаратів для лікування серцево-судинних хвороб.

Нагадаємо, на початку січня директор Інституту серця Борис Тодуров звинуватив команду відомства та виконувача обов'язків міністра Уляну Супрун у зриві державних закупівель препаратів та матеріалів для лікування серцево-судинних хвороб. Нардепи обіцяли винести це питання на обговорення на засіданні профільного комітету.

ВідеоТодуров знову заявив про нестачу життєво важливих медикаментів в українських лікарнях

Залиште свій коментар

Вибір редакції