У МОЗ заявили про зменшення хворих на пневмонію та розповіли про померлих від коронавірусу минулої доби

У МОЗ заявили про зменшення хворих на пневмонію та розповіли про померлих від коронавірусу минулої доби

Уряд готується до безпечного початку навчання у школах.

В Україні зменшується кількість хворих на коронавірус пацієнтів, у яких фіксується пневмонія. Усі пацієнти, які померли цієї доби від наслідків спричинених COVID-19 мали серйозні супутні захворювання.

Про це розповів під час традиційної наради у президента Володимира Зеленського міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Очільник МОЗу також нагадав, що впродовж доби від наслідків коронавірусу померла 21 людина. Усі вони були також в зоні ризику. 

За словами прем’єра Дениса Шмигаля, сьогодні показник захворюваності на COVID-19 в Україні становить 62,4 особи на 100 тисяч населення. Причина цьому - спалахи в окремих регіонах, зокрема, у Вінницькій області, на Закарпаття, а також у Києві.

Крім того, уряд поступово починає підготовку до старту нового навчального року 1 вересня. Так, для безпеки школярів вивчаються практики подолання коронавірусу за кордоном, а також досвід інших країн. Оскільки, особливо важливий цей шкільний рік для першокласників. 

Нагадаємо, вранці 7 липня МОЗ повідомило, що за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 564 осіб, зафіксовано 21 летальний випадок, 490 пацієнтів одужали. 

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за умови помірного розвитку епідемії коронавірусу в Україні діти підуть до школи 1 вересня. Кабмін працює над покращенням онлайн-освіти, а тому у випадку погіршення ситуації з коронавірусом, ймовірно, дистанційне навчання буде відновлене.

У Міносвіти повідомили, що на початку наступного навчального року, у вересні, школярі матимуть коригувальне навчання. 

Відео Найближчим часом в Україні втричі зросте кількість тестувань на коронавірус

Ще більше тестів на коронавірус. Всесвітня організація охорони здоров'я та ЄС передали Україні обладнання та реагенти для тестування на COVID-19. Їх отримають 27 лабораторій по всій країні. Це дасть змогу збільшити кількість тестувань на коронавірус утричі. Загальна вартість медичного вантажу – 3,5 мільйони євро. Від початку пандемії Україна вже збільшила кількість ПЛР-тестувань на добу - із 300 до 14 тисяч. Загалом працюють 83 лабораторії.

Найближчим часом в Україні втричі зросте кількість тестувань на коронавірус

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів