Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МОЗі п’ятеро працівників захворіли на кір

Хвороба дісталася "профільного" міністерства.

Кір ударив по Міністерству охорони здоров'я України. Першим зліг охоронець іще два тижні тому, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наступного дня у відомстві провели масову вакцинацію і зробили щеплення майже двом сотням працівників. Але кілька днів тому виявили підозру на кір іще в чотирьох людей. Зараз усі п'ятеро перебувають на лікарняному, а саме міністерство працює у звичному режимі. У МОЗі кажуть: якщо вже є випадок захворювання, то немає сенсу запроваджувати карантин.

ВідеоУ МОЗ на кір занедужали п'ятеро людей

Першим тут захворів охоронець ще два тижні тому. На наступний день у відомстві провели масову вакцинацію і зробили щеплення майже двом сотням працівників. Але кілька днів тому виявили підозру на кір ще в чотирьох людей. Імовірно, вони контактували з охоронником до того, як вакцинувались. Зараз усі п'ятеро перебувають на лікарняному.

У МОЗ на кір занедужали п'ятеро людей

 "Очевидно, що він контактував із кимось із співробітників МОЗу, інкубаційний період триває, і ми продовжуємо виявляти людей, які інфікувалися. Поки що в нас є підозра по 4 людях у міністерстві, які ще не остаточно, але, можливо, у них є кір", - розповіла заступник міністра Ольга Стефанишина. Загалом від початку року на кір занедужали понад 15 тисяч українців. Близько 40% відсотків із них – це дорослі.

Як повідомлялося, цьогоріч від ускладнень захворювання на кір в Україні померло семеро людей. Кількість хворих на кір в Україні вища, ніж в усіх країн Європи разом узятих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції