Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МОЗі запевнили, що смерть малюка на Тернопільщині не пов’язана з вакцинацією

Чиновники кличуть українців продовжувати щеплення дітей.

МОЗ закликає скасувати заборону серії вакцин для профілактики поліомієліту та вакцини для профілактики дифтерії, правця та кашлюку. Раніше серію препаратів виробництва Індії та Франції заборонила Держслужба з контролю лікарських засобів після смертельного випадку з немовлям у Тернопільській області, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Відповідно до лікарського свідоцтва про смерть, попередньою причиною смерті є гостра дихальна недостатність", - каже прокурор Ірина Репета. Правоохоронці розслідують цю справу за статтею про умисне вбивство.

ВідеоМОЗ закликає скасувати заборону серії вакцин для профілактики ряду хвороб

Міністерство хоче скасувати заборону серії вакцин для профілактики поліомієліту та вакцини для профілактики дифтерії, правця та кашлюку. Раніше серію препаратів виробництва Індії та Франції заборонила Держслужба з контролю лікарських засобів. Трапилось це після смертельного випадку з немовлям. Вакцинація не була причиною смерті дитини, вважають у МОЗ.

МОЗ закликає скасувати заборону серії вакцин для профілактики ряду хвороб

"Ми закликаємо батьків не піддаватися паніці, вакцинувати своїх дітей. Смерть, яку нещодавно зафіксували в Тернопільскій області, жодним чином не пов’язана з вакцинацією. У 2016 році 3 тисячі дітей до року померло, але пов’язувати кожну смерть з вакцинацією – це насправді абсурд", - твердить заступник міністра охорони здоров’я Ольга Стефанишина.

Що потрібно знати про вакцинацію дітей, інфографіка

Що потрібно знати про вакцинацію дітей, інфографіка,  частина 2,

Залиште свій коментар

Вибір редакції