У мозку журналіста, якому вистрілили у лоб, застрягла куля

У мозку журналіста, якому вистрілили у лоб, застрягла куля

У мозку журналіста, якому вистрілили у лоб, застрягла куля / Фото: gorod48.ru

Після того, як стан потерпілого погіршився, статтю було перекваліфіковано у "замах на вбивство".

Через кілька днів після нападу на журналіста миколаївської газети "Наше місто" під час медичних обстежень було встановлено, що в мозку чоловіка знаходиться чужорідне тіло, ймовірно куля від пневматичної зброї, якою було здійснено постріл у голову.

Нагадаємо, у ніч на 17 жовтня у Миколаїві на журналіста газети "Наше місто" Олександра Влащенка напали невідомі. Один із нападників вистрілив у журналіста із пневматичної зброї, у результаті чого він одержав проникаюче поранення лобової зони.

Потім злочинці, застосувавши фізичну силу, відібрали у журналіста фотоапарат і два мобільних телефони. Було порушено кримінальну справу за статтею "грабіж".

Тоді під час спілкування з міліцією Влащенко відмовився від медичної допомоги, однак вранці його госпіталізували.

Після встановлення діагнозу "вогнепальне проникаюче поранення лобової області" слідчим відділом Ленінського РВВС статтю "грабіж" було перекваліфіковано у "розбій".

Однак, за час проведення розслідування стан здоров'я Влащенка погіршився, а за результатами подальших медичних обстежень було встановлено, що в "мозковій речовині знаходиться чужорідне тіло". Ймовірно цим предметом є куля від пневматичної зброї, якою було здійснено постріл.

За результатами цього обстеження слідчий перекваліфіковував вказану статтю кримінальної справи на на "замах на вбивство", повідомила начальник сектора зв'язків із громадськістю УМВС України в Миколаївській області Ольга Передеренко.

У службовій записці із цього приводу сказано: "Є підстави вважати, що завдані тілесні ушкодження відносяться до категорії тяжких. Тому скоєний злочин перекваліфіковано. Дії невстановленої особи також підпадають під кваліфікацію ч.2 ст.115 і п.6 ч.2 ст. 115 КК України як замах на умисне вбивство, здійснене з корисливих мотивів.

УМВС України в Миколаївській області звернулося до громадян, які володіють будь-якою інформацією щодо осіб, причетних до скоєння цього злочину, їх можливого місця перебування або обставин події, подзвонити за телефонами: (0512) 21-61-11, (0512) 21-61-92, 102 або прийти за адресою: 12-та Продольна, 42-а (Ленінський РВВС) або звернутися до найближчого підрозділу органів внутрішніх справ.

Конфіденційність і грошову винагороду міліція гарантує.

За словами Передеренко, наразі у справі проводяться слідчі й оперативно-розшукові дії. Стан Влащенка, який перебуває в нейрохірургічному відділенні, залишається тяжким.

Читайте також:

У Києві систематично грабували західних журналістів

Журналісту миколаївської газети "Наше місто" вистрелили у лоб

В Одесі блогер побив журналістку і похвалився цим у Facebook

Беркутівець вибачився перед побитою ним журналісткою

Алієв вибачився перед журналісткою, яку обматюкав

Повʼязані теми:

Наступна публікація