У Музеї радянської окупації побили вікна

Київський Музей радянської окупації зазнає втрат. У музеї вважають, що це справа рук прогресивних соціалістів. Члени ПСПУ заперечують це.

Нещодавно створений в Києві Музей радянської окупації зазнає втрат. У музеї вважають, що це справа рук прогресивних соціалістів. Члени ПСПУ заперечують ці факти.

Як повідомляє 5 канал, у Музеї радянської окупації зіпсовано стенд і викрадено книгу Колгоспне рабство. Пропажа виявилася після того, як у музеї побували прогресивні соціалісти на чолі з Володимиром Марченком, близьким соратником і заступником глави ПСПУ Наталії Вітренко.

7 червня делегація ПСПУ відвідала музей, сфотографувалася на тлі експозиції з своїми гаслами і залишила різкі відгуки в книзі для гостей.

А в ніч з четверга на п’ятницю, 8 червня, в музеї побили вікна. Працівники музею вважають, що це теж справа рук прогресивних соціалістів, повідомляє 5 канал.

Члени ПСПУ, у свою чергу, заперечують факт крадіжки книги і биття вікон. За їх словами, вони прийшли до Музею для того, щоб висловити своє негативне ставлення до творців музею.

Голова товариства Меморіал Роман Круцик повідомляє, що щодня отримує анонімні телефонні дзвінки з погрозами.   

Нагадаємо, Музей радянської окупації було відкрито в Києві у кінці травня цього року. 6 червня представники Комуністичної партії України почали пікетування музею.

Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін висловив думку, що ідею створення в Україні музею радянської окупації є образливою для російського народу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: