У музиканта, який розбестив 6 дітей, у Франції живуть дружина і син

Дата публікації
Перегляди
4236
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У музиканта, який розбестив 6 дітей, у Франції живуть дружина і син

У Завадського у Франції є дружина і син / Фото: сайт Ігоря Завадського

Друзі Завадського не вірять у те, що він міг розбещувати малолітніх, і вважають затримання провокацією.

Відомого українського акордеоніста Ігоря Завадського затримано за розбещення хлопчиків. А знаходив він їх разом з адміністратором Андрієм і водієм.

Примітно, що у музиканта у Франції живуть дружина та син, пише "Сегодня".

Заслуженого артиста України, лауреата маси конкурсів затримали 24 березня з адміністратором і за сумісництвом PR-директором Андрієм Б. Також взяли і водія Завадського. Усіх трьох підозрюють у розбещенні неповнолітніх.

Чутки в музичних колах ходять не тільки про нетрадиційну орієнтацію Завадського, а й про любов до малолітніх хлопчиків. В Інтернеті повідомлення, що датується 2006 роком: "Будучи досить юним, я піддався прихованим домаганням Завадського", - пише користувач з Криму. Були раніше повідомлення і від батьків, які відкритим текстом писали, що музикант домагався їх малолітніх дітей.

Суд обрав для Завадського запобіжний захід - арешт на 2 місяці. Якщо провину доведуть, йому загрожує від 3 років в'язниці.

Про заслуженого артиста України та переможця міжнародних конкурсів колеги та друзі відгукуються, перш за все, як про хорошого акордеоніста.

"Ми знаємо його, як доброго музиканта. Він яскрава особистість, хороший чоловік. Нічого поганого не можемо сказати", - сказала одна з режисерів Асоціації діячів естрадного мистецтва Катерина.

У Завадського у Франції живе дружина Мірей Роуз, є син. Правда, Завадський не раз зізнавався, що жінки займають в його серці тільки друге місце, а перше - акордеон.

"Я в шоці від цього повідомлення. З Ігорем зв'язатися не вдається. Бачив його недавно, готувався до концерту в Будинку актора, який вже скасували через це. Я не маю права говорити про його орієнтацію. І не вірю в те, що йому закидають. Хоча й не можу заперечувати факт, що він часто проводив час з дітьми, яких вчив грати. Він любить талановитих дітей. Може, це провокація. Діти щось недозрозуміли", - сказав близький друг Завадського.

Завадського могли підставити через заздрість до його популярності

Завадського могли підставити через заздрість до його популярності

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4236
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація