У МВФ назвали чотири основні завдання для України на 2019 рік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

МВФ вимагає від України проведення реформ.

Міжнародний валютний фонд вимагає від України 2019 року зберігати послідовну політику на збереження макроекономічної стабільності та реалізації реформ.

Про це 16 січня повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова постійного представника МВФ в Україні Йоста Люнгмана під час зустрічі в Національному банку України.

Як зазначив Люнгман, першим завданням є збереження фіскальної політики, яка забезпечить стабільність в Україні.

"Ми бачимо 4 ключових виклики для України цього року: збереження макроекономічної стабільності, залучення інвестицій, зміцнення державних інституцій, структурні реформи", - сказав він та додав, що 2019 рік в Україні буде складним через проведення виборів. Однак, незважаючи на це, необхідно продовжувати рух до проведення приватизації, реформи податкового адміністрування та земельної реформи.

Нагадаємо, 18 грудня МВФ Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила програму допомоги stand-by для України. Програма розрахована на 14 місяців, її загальний обсяг складе 3,9 млрд доларів США. Перший транш у розмірі 1,4 млрд доларів Україна отримала в кінці грудня.

Передбачається, що програма stand-by допоможе Україні підтримувати макростабільність в період проведення президентських і парламентських виборів у 2019 році, коли у країні очікуються пікові виплати за зовнішнім боргом.

ВідеоРада директорів МВФ затвердила нову програму для України

До 25 грудня Україна має отримати від МВФ 1,4 мільярда доларів. Напередодні Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила нову 14-місячну програму для України "стенд-бай". Вона замінює попередню програму розширеного фінансування. Обсяг нової програми - 3,9 мільярда. 

Рада директорів МВФ затвердила нову програму для України

Залиште свій коментар

Вибір редакції