У МВС б’ють на сполох через критичний рівень нелегальних мігрантів в Україні, що загрожує нацбезпеці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Незабаром планується представити план протидії цьому.

Проблема нелегальної міграції до України набуває критичних розмірів та загрожує державній безпеці.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, йдеться на сайті МВС.

Він нагадав, що від 26 липня до 31 серпня в Україні відбуваються заходи під умовною назвою "Мігрант". За словами Ярового, результати операції показали, що проблема нелегалів нині дуже гостра у державі. "Масовий притік нелегальних мігрантів є критичним, незабаром він становитиме загрозу державній безпеці", ‑ наголосив Яровий.

Він додав, що протягом двох тижнів було виявлено 1167 нелегальних мігрантів, стосовно більшості з них ухвалено рішення про примусове видворення з України.

Своєю чергою, директор Департаменту в справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби Наталія Науменко повідомила, що тенденція збільшення нелегальної міграції до України не має прогнозованого зниження.

"Керівництво Державної міграційної служби розробляє план надзвичайних дій на випадок масового входу в Україну нелегальних мігрантів. Цей план буде найближчим часом представлений керівництву МВС", ‑ зазначила вона.

Раніше в Україні прогнозували масштабний наплив мігрантів. У Держприкордонслужбі заявили, що мігранти "будуть намагатися потрапити до нашої держави у будь-який спосіб”. Зазначалось, що зараз країни ЄС суттєво посилюють протидію незаконній міграції і, відповідно, відбудеться переорієнтування цих потоків на інші напрямки, зокрема до України.

ВідеоАктивісти іспанської неурядової організації врятували у Середземному морі 87 мігрантів

Чоловіки дрейфували на гумовому човні, який повільно здувався. Деякі з них висіли у воді, тримаючись за борти. Людей знайшли за більш ніж 100 км від лівійського узбережжя, на маршруті до Європи, який щороку стає смертельним для тисяч нелегалів.

Активісти іспанської неурядової організації врятували у Середземному морі 87 мігрантів

Вибір редакції