У МВС пояснили появу тисяч бюлетенів "розгонкою" для фарби

Більше 12 тисяч бюлетенів у Харкові були надруковані як розгінний тираж, щоб фарба вийшла на передбачений стандарт. Їх пообіцяли знищити.

На поліграфічному комбінаті в Харкові було надруковано 12700 "зайвих" бюлетенів для виборів, у зв'язку з технологічним процесом їх виробництва, щоб фарба вийшла на передбачений стандарт.

Про це повідомив керівник Департаменту зі зв'язків з громадськістю МВС Дмитро Андрєєв.

Андрєєв пояснив, що на поліграфічному комбінаті "Фоліо-плюс", на якому виник конфлікт в цілому повинно бути виготовлено 4,5 млн бюлетенів.

"З них 2 млн вже були виготовлені і на той момент, коли на комбінаті була слідчо-оперативна група МВС, там було 720 тис. з цих 2 млн, які не встигли розвезти", - сказав він.

За словами Андрєєва, крім цих 720 тис. було знайдено 12700 бюлетенів на окремому піддоні.

"Їх походження директор комбінату пояснив технологічним процесом виготовлення бюлетенів на поліграфічних машинах, тобто цей тираж - розгінний, для того, щоб фарба вийшла на передбачений стандарт. Вони були окремо помічені і перебували на окремому піддоні", - сказав він.

Андрєєв запевнив, що всі бюлетені, які знаходилися на комбінаті на момент виникнення конфлікту, були опечатані в окремій кімнаті. За його словами 720 тис. "справжніх" бюлетенів будуть розвезено по дільницях в найближчі дні.

В свою чергу, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов зазначив, що деякі політичні сили намагаються довести, що вибори будуть нечесними і непрозорими. "Цей постулат вони практично кожен день намагаються підкріпити якимись діями. Приклад - події у Харкові, де півдня і ще півночі били все місто Харків, доводячи, що там якісь порушення при виготовленні бюлетенів. Після цього роздули ще цілу піар-кампанію в пресі", - заявив він.

Міністр доручив розібратися з подіями на поліграфкомбінаті в Харкові і прийняти відповідне рішення.

Нагадаємо, раніше лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що вимагає від президента Януковича та Генеральної прокуратури порушити кримінальну справу за фактом незаконного виготовлення у Харкові виборчих бюлетенів.

Президент України, у свою чергу, доручив правоохоронним органам розібратися в ситуації.

Читайте також:

Янукович доручив міліції розібратися з харківськими бюлетенями

БЮТ заявив про друк фальшивих бюлетенів у Харкові

Тимошенко: влада на цих виборах випробовує майбутні технології

Тимошенко не визнає результати виборів

"Свобода" оголосила війну "данєцкім нащадкам савєцкіх асвабадітєлєй"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: