У МВС пояснили, як оформити міжнародне посвідчення водія за 8 гривень

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У МВС пояснили, як оформити міжнародне посвідчення водія за 8 гривень

Фото: Getty Images

Документ буде схожий на невелику книжечку, куди будуть вклеювати фото.

Міжнародне водійське посвідчення можливо отримати за вартістю бланка - 8 гривень 16 копійок.

Про це в ефірі Громадського радіо заявив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

"Ми видаємо документ на місці. Процедура займає до півгодини. З пластиковим посвідченням трохи швидше, тому що інформація наноситься в електронній формі. Книжечка друкується на принтері, у неї вклеюється фотографія, перевіряються документи, відбувається звірка транслітерації з закордонним паспортом", - зазначив він і додав, що національне посвідчення водія не вилучається.

При цьому міжнародне посвідчення потрібно через дію Віденської та Женевської конвенцій. "В одному переліку, це в основному європейські країни, визнається національне водійське посвідчення міжнародного зразка. В США, Китаї, Японії і деяких інших країнах визнається міжнародне водійське посвідчення. Це книжечка, яка чимось схожа на військовий квиток. Список країн досить великий. Його можна подивитися на сайті", - розповів Криклик.

Для оформлення міжнародного посвідчення необхідно пред'явити національне посвідчення водія, паспорт, ідентифікаційний код, фотографію і закордонний паспорт. Оформлення відбувається в сервісних центрах МВС.

Раніше міністр Арсен Аваков повідомив, що українцям не доведеться змінювати водійські посвідчення кожні 5 років, що відповідає світовій практиці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація