У МВС розповіли, коли Україна отримає перші гелікоптери французької Airbus

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для сервісного обслуговування нових гелікоптерів збудують чотири ангари.

Три гелікоптери для Державної служби із надзвичайних ситуацій та один для Національної гвардії України надійдуть у рамках українсько-французького контракту до кінця 2018 року.

Про це у вівторок, 25 вересня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час робочої поїздки на Чернігівщину, пише прес-служба МВС.

"Міністр зазначив, що в цьому році на потреби підрозділів МВС надійде перші чотири вертольоти від французької компанії. Три машини працюватимуть у підрозділах ДСНС – це гвинтокрил обладнаний необхідним устаткуванням для аеромедичної евакуації, аварійно-рятувальних і протипожежних цілей. Ще один гелікоптер Н-225 надійде у авіапідрозділ Національної гвардії України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для сервісного обслуговування вертольотів Airbus Helicopters збудують оснащені чотири ангари. Для нових вертольотів вже почали готувати льотний склад, який проходитеме навчання у Франції.

Як повідомлялося, уряд України та французький авіагігант Airbus Helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

За угодою в Україну надійдуть 21 гелікоптер Н225, 10 вертольотів Н145 та 24 вертольоти Н125. Вартість контракту склала 555 млн євро. Частину коштів надає пул французьких банків, а також казначейство Франції у формі середньострокових кредитів.

ВідеоУкраїна закупить 55 вертольотів завдяки спеціальній угоді з Францією

Щойно цю угоду ратифікували в Верховній Раді. Евакуйовувати людей в горах, під час повеней, гасити пожежі будуть найсучасніші гвинтокрили, які Україна отримає в кредит розміром 475 мільйонів євро під низькі відсотки від уряду та банків Франції. 80 мільйонів євро Україна заплатить за них авансом з власних коштів. 

Україна закупить 55 вертольотів завдяки спеціальній угоді з Францією

Залиште свій коментар

Вибір редакції