Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВС стверджують про зменшення кількості ДТП та жертв на дорогах протягом 2018 року

Проте точну динаміку можна буде визначити у другому півріччі.

За першу половину 2018 року кількість ДТП та жертв на дорогах зменшилася, порівняно з минулорічними показниками.

Про це повідомили перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький та голова прес-служби МВС Артем Шевченко.

"Додам від себе кілька оптимістичних параметрів: за півроку 2018 зареєстровано загалом на 10,2% менше випадків ДТП, з них аварій із потерпілими менше на 16%, з них загинуло на 10,2% менше, а травмовано на 15,9% менше ніж за півроку 2017", - заявив Шевченко. 

Фотогалерея Кривава ДТП на Житомирщині. У ДСНС розкрили подробиці аварії (8 фото)

Однак кількість загиблих на дорогах щороку зростає. Протягом 2016 року внаслідок ДТП загинули 3410 осіб, а минулого року - 3432 людини. Спікер МВС зазначив, що цьгоріч почне працювати автофотовідеофіксація на дорогах, тому лише друге півріччя покаже динаміку змін статистики.

Актуально зі свіжими цифрами від Oleksiy Biloshytskiy, першого заступника начальника Департаменту Патрульна поліція...

Опубліковано Artem Shevchenko Понеділок, 23 липня 2018 р.

За словами Білошицького, протягом 2018 року зафіксовано близько 68 тисяч ДТП. У них загинуло 1237 осіб. Тобто в середньому це 7 осіб на день. Найпоширенішою причиною аварій стає перевищення швидкості (35% ДТП). Далі - порушення правил маневрування (8%), перетину перехресть (7%), недотримання дистанції (7%). Ще 22% складають інші порушення. 

Він додав, що поліція виявила понад три тисячі несправних автобусів в результаті проведення операції "Перевізник" протягом 2018 року. Оформлено 27 тисяч порушень правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів. 

Відео“Пороблено” чи несправні маршрутки: спортсмен Павло Черепін - про причини страхітливих ДТП останніх днів

У нас в гостях Павло Черепін - ралійний штурман, віце-чемпіон світу в класі WRC. У студії ми знову повернулись до обговорення резонансних ДТП  п’ятниці, в яких загинуло понад 2 десятки людей. Павло Черепін коментує ймовірні причини кожної з них - як технічні, так психологічні. 

“Пороблено” чи несправні маршрутки: спортсмен Павло Черепін - про причини страхітливих ДТП останніх днів

Нагадаємо, у п'ятницю, 20 липня, на Миколаївщині сталася смертельна ДТП, внаслідок якої загинули п'ятеро громадян Білорусі, ще 12 осіб отримали поранення. Згодом кривава аварія сталася на Житомирщині. Там внаслідок зіткнення пасажирського автобуса з вантажівкою загинули 10 осіб, ще стільки ж травмовано. Серед загиблих - троє дітей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції