У МВС відреагували на скандал із закупівлею рюкзаків сином Авакова

У відомстві запевняють, що тендер відбувся прозоро.

У Міністерстві внутрішніх справ запевняють, що інформація про оборудки під час закупівлі рюкзаків для підрозділів МВС є недостовірною і має на меті дискредитувати відомство.

У заяві на сайті МВС йдеться, що у лютому минулого року Міністерство закупило 6 тисяч рюкзаків для потреб підрозділів, які залучені до проведення АТО.

У МВС зазначають, що до рюкзаків були висунуті найвищі вимоги, які були розроблені на підставі досвіду, набутого у зоні АТО.

У тендері взяли участь п'ять учасників. За його результатами найкращими стали пропозиції приватного підприємця з Миколаївщини і ТОВ з Дніпропетровська – вони запропонували найнижчі ціни. Миколаївський підприємець продавав тисячу рюкзаків за ціною 2 100 грн. за штуку, а дніпропетровське підприємство – за 2 899 грн. за штуку.

Процедура тендеру була прозорою, а її результати оприлюднені, йдеться у повідомленні.

"МВС наголошує, що вся діяльність відомства, зокрема – і у сфері державних закупівель є прозорою, конкурентною та ґрунтується на безумовному дотриманні законодавства. Відтак поширена інформація про непрозору діяльність МВС у сфері державних закупівель є викривленням реального стану речей і спрямована на дискредитацію МВС для створення суспільного негативного резонансу", - йдеться у заяві.

Водночас у відомстві не прокоментували, чи брав участь син голови МВС Олександр Аваков у закупівлях рюкзаків.

Нагадаємо, в Інтернеті опублікували відеозаписи, що нібито свідчать про оборудки сина глави МВС Олександра Авакова із закупівлями рюкзаків для підрозділів МВС. Ролик, на якому чоловік, схожий на сина міністра, домовляється про закупівлі із колишнім заступником голови МВС Сергієм Чеботарем у його кабінеті.

Сам Олександр Аваков заявив, що вперше чує про існування скандального відео і не може пригадати, чи був у кабінеті Чеботаря у вказану дату. Причетність родини до закупівлі спростовував і сам міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: