У МВС заявили, що фігурант розслідування щодо вбивства Шеремета з'явився на допит

Щодо Ігоря Устименка тривають слідчі дії.

Екс-співробітник Служби безпеки України Ігор Устименко, якого бачили біля будинку Павла Шеремета в ніч проти вбивства журналіста, з'явився на допит у Національну поліцію України.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива.

"Головне, що я можу зараз вам сказати, - Устименко з'явився і слідчі дії тривають відносно нього і цієї справи", - сказав він.

Радник голови МВС запевнив, що справа про вбивство Шеремета – питання гідності для правоохоронців.

"Наше завдання – знайти виконавців і замовників, і щоб ці люди були на лаві суду, і суд прийняв до них відповідне рішення і покарання", - сказав Кива.

Раніше президент України Петро Порошенко повідомляв, що Ігоря Устименка допитають у понеділок, 15 травня. 10 травня в Мережі з'явився фільм-розслідування вбивства журналіста "Української правди" Павла Шеремета. Над створенням стрічки працювали журналісти проекту "Слідство.Інфо" і міжнародної мережі OCCRP.

Під час розслідування з'ясувалося, що в ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета біля його будинку був помічений колишній або чинний співробітник СБУ. Його зафіксували камери відеоспостереження. Він був присутній біля будинку Шеремета принаймні кілька годин - і саме в цю ніч під машину журналіста заклали вибухівку. Журналісти з'ясували, що чоловіка звати Ігор Устименко. Станом на 2014 рік він був співробітником Служби безпеки України.

Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днищі авто, за кермом якого був Шеремет. Наразі злочин залишається нерозкритим. У зв'язку з цим, в Human Rights Watch заявили про стурбованість відсутністю результатів у розслідуванні вбивства журналіста та обмеженням свободи ЗМІ в Україні.

У лютому правоохоронці звітували про хід розслідування вбивства Шеремета. Зокрема було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста зловмисники використали елементи протипіхотної міни МОН-50. Також слідство визначило пріоритетну версію злочину. Крім того, правоохоронці зауважили, що в ході слідства було допитано 1800 осіб, з яких понад 300 — безпосередні очевидці вибуху, мешканці будинків у районі вибуху.

ВідеоЕкс-співробітника СБУ, який фігурує у розслідуванні вбивства Шеремета, сьогодні мають допитати

Залиште свій коментар