У МВС заявили, що на Банковій планували масові бійки, і показали докази (відео)

Дата публікації
Перегляди
2529
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У МВС заявили, що на Банковій планували масові бійки, і показали докази (відео)

Фото: УНІАН

Поліція встановила всіх осіб, які вчинили погром на Банковій.

Акція протесту на підтримку Сергія Стерненка під Офісом президента 20 березня не була мирною. У МВС вважають, що організатори акції нібито заздалегідь планували її з розрахунком на те, щоб вона перетвориться на масові бійки та сутички з поліцією, для "для картинки" для певних телеканалів - на відео.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у своєму Facebook, оприлюднивши відео.

Геращенко висловився, що навіть повідомлення в соцмережах містили прямі натяки на те, що організатори планують бійки та насилля. Своєю чергою, співробітники поліції діалогу закликали осіб, які вчиняли провокаторські дії, до комунікації, але спроби були марними.

"Бо завдання яке поставили перед собою організатори мітингу було зовсім інше - насилля та кровопролиття. Чим більше - тим краще. Тому правоохоронці відійшли, для того щоби запобігти масштабному насиллю. Саме завдяки цьому жодний правоохоронець, чи мітингуючий і навіть провокатор не постраждав. Не пролилось жодної краплини крові. Не була зламана жодна кістка", - йдеться в його повідомленні.

Геращенко заявив, що понищену будівлю ОП можна відремонтувати, але суспільство отримало повну уяву того, "заради чого організатори мітингу планували його саме в темну пору доби з величезною кількістю заздалегідь купленої піротехніки, балончиками з фарбою". 

Згідно з опублікованим відео, погроми під час протесту на Банковій влаштовували: Владислав Гранецька-Стафійчук; Сергій Філімонов; Вадим Адамов; Роман Ратушний; Олексій Білковська; Олег Кобезскій; Денис Міщенко.

"Всі ті провокатори, що підпалювали двері, били вікна, закликали до вчинення хуліганських дій - встановлені і будуть відповідати за свої вчинки. Правоохоронці вже почали вручати їм процесуальні документи, наслідками яких стане відповідальність. Як кримінальна та админістративна, так і майнова, за нанесену шкоду народному, державному майну", - заявив заступник голови МВС.

Окремо Геращенко подякував усім учасникам акції, які прийшли на як на мирний протест, зауваживши, що це є конституційним правом.

"Впевнений, що абсолютна більшість тих хто прийшов ввечері 20 березня не поділяють тієї агресії та вандалізму, що сталися, і розуміють що Ваші чисті наміри були нажаль використані купкою маніпуляторів та провокаторів", - підсумував він.

Мітинг у Офіса Президента 20 березня не планувався як мирна акція! Організатори акції, зазадалегідь планували її з...

Опубликовано Антоном Геращенко Вторник, 23 марта 2021 г.

Як повідомлялося, акція на підтримку Сергія Стерненка відбулась у суботу, 20 березня, в день його народження у Києві під будівлею Офісу президента. Спершу учасники поводилися мирно, але незабаром закидали будівлю фаєрами

Згодом окремі демонстранти підпалили табличку Офісу президента, розбили скло на дверях будівлі, а також розмалювали стіни і вікна графіті. Окрім того, протестувальники намагалися проникнути всередину ОП.

Наступна публікація