У Мєдвєдєва інавгурацію Януковича назвали "знаменною подією для України"

Керівник адміністрації президента Росії Сергій Наришкін впевнений, що тепер поліпшення в російсько-українських відносинах буде відбуватися швидко.

Керівник адміністрації президента Росії Сергій Наришкін, який був присутній на інавгурації нового глави держави назвав прихід Віктора Януковича до влади - знаменною подією.

"Сьогодні відбулася знаменна подія для України - інавгурація президента Віктора Януковича. Народ України рішуче висловився на підтримку нової політики, політики зміцнення і розвитку дружби, співпраці з Російською Федерацією", - вважає Наришкін.

Москва розраховує, що прихід до влади Віктора Януковича, який у четвер, 25 лютого, вступив на посаду президента України, призведе до поліпшення відносин між країнами.

"У нас є великі резерви (поліпшення відносин, - ред.), які ґрунтуються на історії, загальній культурі, на загальному духовному багатстві наших двох народів", - сказав він.

Голова адміністрації Мєдвєдєва також запевнив, що поліпшення в російсько-українських відносинах буде відбуватися швидко.

Якщо говорити про економічне співробітництво, тут, звичайно, великий потенціал розвитку економік наших двох країн, розвитку тісних коопераційних зв'язків між підприємствами України та Російської Федерації. І звичайно, цей потенціал в найближчі роки буде використовуватися ефективно ", - сказав Наришкін.

Як відомо, 25 лютого Віктор Янукович склав присягу українському народу у Верховній Раді і став президентом України. Потім він прийняв командування Збройними силами України і приступив до виконання обов'язків глави держави.

Дмитро Мєдвєдєв на інавгурацію не прибув.

Читайте також:

Янукович офіційно вступив на посаду президента

Російська Держдума задоволена завершенням "смути" в Україні

СБУ дозволила Затуліну приїхати на інавгурацію Януковича

Росія знехтувала першим проханням Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: