У МЗС нагадали першим мандрівникам про різний час старту безвізу в країнах ЄС

Варто перевіряти поточний місцевий час в європейських столицях і найбільших містах.

МЗС України нагадує українцям, які вже в перші години 11 червня планують здійснити поїздку до країн ЄС, що у кожній державі рішення вступить у силу за місцевим часом, який може бути відмінним від українського.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Як відомо, 11 червня 2017 року, починаючи з 00 години 00 хвилин, набирає чинності рішення Європейського Союзу про безвізові поїздки громадян України.

"Привертаємо увагу громадян, які вже в перші години 11 червня планують здійснити поїздку до країн ЄС, що у кожній державі рішення вступить у силу за місцевим часом, який може бути відмінним від українського", - заявили в МЗС.

Зазначається, що варто перевірити поточний місцевий час в європейських столицях і найбільших містах.

"При плануванні подорожей радимо ретельно розраховувати маршрут і час прибуття до відповідної країни з метою уникнення непорозумінь на кордоні та скорочення часу проходження паспортного контролю", - повідомляє прес-служба.

Все про останні години до безвізу та про перший досвід від спрощених поїздок, які почнуться вже 11 червня, у текстовому онлайні: Україна з безвізом: читайте і дивіться головне про старт довгоочікуваної події. 

ключові дати безвізу, інфографіка на честь Інни

Залиште свій коментар